X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
15 кв≥тн¤ 2021 8:54
29.07.2010

Володимир Семиноженко: Візит Патріарха. Постскриптум

Відповідаючи на питання про значення візиту Патріарха Московського і Всієї Русі Кирила до України, Володимир Семиноженко, зокрема, відзначив, що «світська держава сьогодні виявляється більш консервативною і схильною до застарілих поглядів на світ, ніж Церква. Це головний урок для всіх нас».

«Якби політики більше прислухалися до думки Російської православної церкви відносно етичного кодексу економічної діяльності, криз 1998 і 2008 років в наших країнах не сталося б», - вважає Семиноженко. На його думку, «Православ'я відкритіше до цивілізаційних змін. Коли наші уряди укріплювали сировинну економіку, Церква вже вказувала на проривну роль науки і технологій в економіці. Про це недвозначно вказується в Основах соціальної концепції Російської Православної Церкви, прийнятих ще в 2000 році». Володимир Семиноженко також заявив: «Православна етика має колосальний потенціал в оздоровленні стосунків в трикутнику «влада-суспільство-бізнес». Православ'я орієнтує на створення суспільного блага і добробуту. Це – головна мета і держави, і суб'єктів економіки».Версія для друку