X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
19 вересн¤ 2020 16:14
22.01.2008

Зустріч членів «Українського форуму»з Послом Китаю в Україні

22 січня 2008 року в «Українському форумі» відбулася зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Чжоу Лі. Високий китайський гість мав можливість ознайомитися з основними напрямками діяльності цього громадсько-політичного об’єднання.

 


Голова «Українського форуму» академік Національної академії наук України Володимир Семиноженко привернув увагу китайського дипломата до проекту Національної стратегії розвитку «Україна-2015», над яким працювали фахівці у різних галузях, і який містить рекомендації щодо подальшого розвитку держави, суспільства, економіки, внутрішньої та зовнішньої політики.

Член Ради «Українського форуму» Генеральний директор Національного космічного агентства України Юрій Алексєєв поінформував посла про основні напрямки співпраці України з Китаєм в космічній галузі та висловив сподівання на її подальший розвиток.

Вітаючи китайського дипломата, віце-голова «Українського форуму» Анатолій Зленко наголосив на важливості співпраці між нашими дружніми країнами, у тому числі по лінії громадських організацій. У цьому зв’язку він висловив думку про доцільність встановлення контактів «Українського форуму» з представниками неурядових структур КНР, які мають аналогічні цілі та завдання.

Виконавчий секретар «Українського форуму» Георгій Крючков відзначив унікальний досвід Китайської Народної Республіки у вирішенні важливих соціально-економічних, політичних та інших питань, які постали перед країною та суспільством.

Під час зустрічі китайська сторона висловила неприхований інтерес щодо діяльності «Українського форуму». Посол КНР запевнив українську сторону, що посольство Китайської Народної Республіки в Україні буде сприяти налагодженню плідних та взаємовигідних зв’язків громадських організацій Китаю з їхніми українськими колегами.

Проведена в «Українському форумі» зустріч з китайським дипломатом засвідчила взаємний інтерес до розвитку всесторонніх відносин між Україною та Китаєм. Її підсумки вказують на необхідність реалізації наявного потенціалу двостороннього співробітництва в різних галузях, включаючи громадську сферу.

Версія для друку