X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
18 вересн¤ 2020 16:19
04.08.2010

Петро Толочко: ЮНЕСКО насамперед має турбуватися про збереження самого Національного заповіднику «Софія Київська»

ЮНЕСКО вкотре заговорила про можливість внесення Національного заповіднику «Софія Київська» до так званого чорного списку об’єктів, що перебувають під загрозою руйнування. Причиною цього є зведення житлових будинків на вулиці Гончара та Пейзажній алеї. «Я не думаю, що погрози ЮНЕСКО є реальними. Скоріше за все, це превентивний захід, покликаний поставити будівельників на місце. Насправді проблема виглядає дещо по-іншому. ЮНЕСКО насамперед має турбуватися про збереження самого Національного заповіднику «Софія Київська», - так прокоментував ситуацію директор Інституту археології НАНУ, член ради «Українського форуму», академік Петро Толочко.

На його думку, драматизувати факт будівництва на вулиці Гончара не слід. «Коли будувався фітнес-центр буквально під стіною Софії Київської на вулиці Рильського, ані ЮНЕСКО, ані адміністрацію Софії Київської не хвилювало те, що це завдасть шкоди заповіднику. Коли ж будівництво почалося за два квартали від Софії на вулиці Гончара, всі раптом забили на сполох. Проте вулиця Гончара – вже не охоронна зона. Звичайно, там потрібно видержати висотність, щоби будинок не суперечив архітектурній домінанті Софії, але безпосередньої загрози заповіднику немає. Поряд с Софіївським подвір’ям стоїть величезний будинок на вулиці Стрілецькій, який збудовано ще на початку 20 сторіччя. Мені здається, що з кварталом на вулиці Гончара йде якась політична гра», - сказав Петро Толочко. І підкреслив ще раз: «ЮНЕСКО має висловлювати стурбованість тим, що не реставрується споруда Софіївського комплексу, а огорожа Софії знаходиться у напівзруйнованому стані».Версія для друку