X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
15 кв≥тн¤ 2021 8:50
13.08.2010

Анатолій Зленко: Зовнішньополітичний курс впливових країн світу - багатовекторний

«На сучасному етапі зовнішньополітичний курс має вироблятися та реалізуватися з урахуванням багатополярного світоутсрою. Це – ключове завдання для України, адже саме такий курс може стати запорукою підвищення ефективності нашої зовнішньої політики, яка не буде жорстко прив’язана – ні в позитивному, ні в негативному плані – до інтересів окремо взятої країни», - вважає заступник голови «Українського форуму», міністр закордонних справ (1990-1994, 2000-2003) Анатолій Зленко.

На його думку, один з основних критеріїв ефективності зовнішньої політики полягає у захисті держави від втягування в орбіту будь-якого зовнішнього підпорядкування. «В сучасних умовах держава, що претендує на статус впливового гравця у міжнародній політиці, має максимально використовувати своє геополітичне положення для розширення горизонтів зовнішньополітичної діяльності відповідно до основних вимог національного розвитку країни», - підкреслив дипломат. «Гнучка» зовнішня політика свого часу отримала назву «багатовекторна». Натомість справа не в назві, а в змісті. «Слід зазначити, що нинішня українська влада повертається до багатовекторного зовнішньополітичного курсу. Навіть якщо вона не вдається до частого використання словосполучення «багатовекторна політика», то принаймні чітко заявляє про те, що Україна має бути присутньою там, де є її інтереси і де можна отримати максимум користі», - зазначив Анатолій Зленко. Він уточнив, що «багатовекторність» не є суто українським винаходом, як часто вважається. Таку зовнішню політику ведуть дуже впливові країни світу: США – щоб реалізувати свої стратегічні інтереси, Японія, Китай, Росія – щоб не відставати від США. Зокрема, у розумінні американців багатовекторна політика – це рівновіддаленість і аж ніяк не загравання з усіма. Версія для друку