X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
24 вересн¤ 2020 4:16
12.08.2010

Україна робить ставку на розвиток біотехнологій

Потенціал вітчизняної науки має бути повною мірою задіяний у реалізації важливих напрямків державної політики, передовсім, забезпечення здоров‘я населення. Про це повідомив голова Державного комітету з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко.

За його словами, на сьогоднішній день здоров‘я українських громадян майже на 100% залежить від імпортних технологій, обладнання та ліків. Власної системи оперативного вирішення нагальних потреб медицини та фармакології в Україні поки немає. В результаті держава позбавлена можливостей ефективно та оперативно впливати на стан здоров‘я населення. «Українські вчені сьогодні успішно працюють на зовнішніх ринках, створюючи унікальні технології в таких проривних напрямках науки, як молекурна медицина, органічна та медична хімія, структурна біологія тощо. Між тим цілісної національної системи створення біомедичних технологій Україна не має», - відмітив Семиноженко. Виправити цю ситуацію покликана програма зі створення вітчизняних біомедичних технологій, проект концепції якої наразі розробляється спільними зусиллями фахівців Державного комітету, Міністерства охорони здоров’я, провідних профільних наукових установ. У підсумку очікується налагодження виробництва вітчизняних принципово нових інноваційних лікарських засобів і зменшення критичної залежності від імпорту ліків і вакцин у "коштовного сегменту" фармацевтичного ринку. Версія для друку