X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
15 кв≥тн¤ 2021 8:38
23.08.2010

"В Украине существует угроза формирования двойного дефицита платежного баланса", - Геец

В Украине существует угроза формирования двойного дефицита платежного баланса, считает директор института экономического прогнозирования НАН Украины Валерий Геец.

Он отметил, что сейчас в определенных группах товаров начала складываться негативная ситуация, которая может повлиять на формирование дефицита торгового баланса. "Если нечего не изменить, может повториться ситуация двойного дефицита платежного баланса, когда и капитальный, и текущий счет со временем могут иметь дефицит. Что в свою очередь может привести к дефолту", - сказал он. "Определенные признаки есть, которые могут превратиться в болезнь", - добавил он. Версія для друку