X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
1 жовтн¤ 2020 7:04
31.08.2010

Володимир Семиноженко став Почесним громадянином Харкова

Нещодавно Голова Державного комітету з питань науки, інновацій і інформатизації Володимир Семиноженко взяв участь в урочистій церемонії нагородження Почесних громадян Харкова 2010. Знак Почесного громадянина політику вручили голова ХОДА Михайло Добкин і в.о. харківського міського голови Геннадій Кернес. Після цього Володимир Семиноженко розписався в Книзі Почесних харків'ян і звернувся до присутніх із словами вдячності.

«Дорогі харків'яни, я дякую вам за таке високе визнання. Повірте, для мене велика честь служити Харкову - не лише історично першій столиці України, а і науковій столиці, столиці машинобудування, місту, яке має славне минуле, велике сьогодення і ще більше майбутнє», - сказав він. Семиноженко нагадав, що лише Харків може пишатися тим, що з його історією пов'язані імена трьох Нобелівських лауреатів України і призвав харків'ян бути вірними історичним традиціям. «Я бажаю успіхів і перспективи Харкову і харків'янам, я бажаю щастя і процвітання всій нашій країні», - завершив свій виступ політик. Версія для друку