X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
19 вересн¤ 2020 13:14
09.04.2008

Володимир Семиноженко: «Будапештський меморандум – остання «соломинка» для України»

Сьогодні Український форум створює Незалежний комітет щодо вивчення ефективності Будапештського меморандуму 1994 року. Завдання Комітету – дослідити, чи дотримуються країни – гаранти безпеки України – умов Будапештського меморандуму.

Передумовою створення Незалежного комітету щодо вивчення ефективності Будапештського меморандуму 1994 року став провал зовнішньої політики України – відмова у приєднанні до Плану дій щодо членства у НАТО. Як наслідок, Україна залишилася наодинці з проблемами гарантування власної безпеки. Окрім того, створення Комітету відповідає очікуванням українців.

37% опитаних «Українським форумом» громадян висловилися за позаблоковий або нейтральний статус України. В опитуванні взяли участь 2600 респондентів. 34% виступають за союз з Росією, 21% прагне союзу з НАТО. Опитування було проведено з 19 по 22 березня у 26 регіонах України.

33% опитаних «Українським форумом» вважають, що саме країни, що підписали Будапештський меморандум, повинні гарантувати безпеку України. 31% покладає відповідальність за безпеку України на ООН, 28% – на Росію, 14% – на НАТО.

Майже 60% населення вважають військову загрозу реальною, з них 18% вважають її достатньо сильною. Лише 39% переконані, що жодної військової небезпеки для України немає.

Якщо Комітет встановить факти невиконання пункту 3 Будапештського меморандуму (про прямі гарантії безпеки), Український форум добиватиметься від Віктора Ющенка та Юлії Тимошенко створення Міжнародного договору на основі Меморандуму. Ядерні країні – США, Росія, Китай, Франція та Великобританія повинні надати юридичні гарантії безпеки України. Новий договір мають ратифікувати парламенти всіх країн-учасниць.

Версія для друку