X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
24 вересн¤ 2020 5:15
14.09.2010

Аби наздогнати Китай, Україна має мобілізувати всі свої ресурси

«Візит президента України Віктора Януковича до Китаю, який недавно відбувся, відкрив нову сторінку в українсько-китайських відносинах й значною мірою інтенсифікував діалог на вищому рівні. На сьогоднішньому етапі ми маємо вірно побудувати парадигму цих відносин й створити необхідні умови для реалізації спільних планів, котрі безсумнівно становлять інтерес для обох сторін», - вважає заступник голови «Українського форуму», екс-міністр закордонних справ Анатолій Зленко.

За його словами, «довготривалий процес становлення двохсторонніх відносин між Україною та Китаєм призвів до значних втрат, оскільки держави не змогли використати величезний потенціал одна одної для поступального розвитку своїх економік». Разом з тим, визначені на даному етапі напрямки співробітництва дають підстави зробити висновок, що у найближчий перспективі перед нашими країнами відкриється достатньо можливостей, аби надолужити втрачене. «Співробітництво у сфері авіа- та суднобудування, енергетики, машинобудування та високих технологій здатні вивести співробітництво між двома країнами на рівень відносин особливого партнерства», - підкреслив Анатолій Зленко. На його думку, Китай, який випереджаючими темпами нарощує свій економічний потенціал, може слугувати прикладом для України. «Між тим, необхідно пам’ятати, що економічний ривок потребує мобілізації наших наукових, промислових і інтелектуальних ресурсів», - підсумував дипломат. Версія для друку