X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
26 вересн¤ 2020 20:46
15.09.2010

«Справу Гонгадзе» закрито. «Справа Гонгадзе» продовжується.

Генеральна прокуратура вчора назвала замовника вбивства журналіста Георгія Гонгадзе – їм є покійний міністр внутрішніх справ Юрій Кравченко. Ситуацію прокоментував Георгій Крючков, виконавчий секретар «Українського форуму», екс-голова парламентського комітету з питань національної безпеки та оборони.

«На мою думку, цим висновком Генпрокуратури справа не завершиться. Кравченко оголошено головним винуватцем – замовником злочину. Кравченко немає у живих. Вже одне це за процесуальними нормами ставить під сумнів висновок, оскільки, судячи з усього, єдиний, хто заявив про роль Кравченко у цій справі, - нинішній підслідний [Олексій Пукач – ред.]. Обставини смерті Кравченко викликали безліч питань. Дуже сумнівно, що він покінчив життя самогубством. Два рази стріляти собі у голову й після цього ще й положити револьвер на підлогу – у це мало хто здатний повірити. Тому висновок прокуратури у суді з великою ймовірністю розсиплеться. Але навіть якщо він і буде підтверджений, сумнівів у суспільстві не розвіє. Справа Гонгадзе – це хрест для України й, скоріше за все, нести його прийдеться завжди». Версія для друку