X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
24 вересн¤ 2020 5:25
17.09.2010

Володимир Семиноженко: Інновації мають перетворитися на необхідність для кожного економічного суб’єкту

17 вересня голова Державного комітету України з питань науки, інновацій та інформатизації взяв участь у дебатах «Розвиток інновацій потребує державного фінансування», організованих Фондом «Ефективне управління» і компанією «Intelligence Squared».

«Рушійною силою бізнесу є прибуток, а науки – чистий інтерес. Тільки на державному рівні можливо ув’язати різноспрямовані суспільні інтереси у єдину життєздатну систему і створити національні стратегічні переваги на довготривалу перспективу. Проте державне фінансування – не синонім державного утримання. У подальшому інновації мають перетворитися на необхідність для кожного економічного суб’єкту», - підкреслив у своєму виступі Володимир Семиноженко. Він також відзначив: «Президент України проголосив амбіційну мету – протягом 10 років підняти країну до рівня держав-лідерів світової економіки. Це є викликом для всіх нас. Відповісти на нього простим підйомом економіки і нарощуванням інвестиційного потенціалу неможливо. Потрібно будувати нову економіку». Версія для друку