X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
18 вересн¤ 2020 16:27
20.09.2010

Основний Закон вимагає ремонту, але не радикального руйнування

Хто має змінювати конституцію – суспільство чи професійні юристи та політики? Нещодавно депутат від фракції НУНС Тарас Стецьків запропонував відсторонити від членства у конституційній асамблеї, яка прийматиме нову редакцію конституції, діючих політиків, чиновників і судів, натомість залучивши громадських та культурних діячів – наприклад, Оксану Забужко і Юрія Андруховича.

Георгій Крючков, виконавчий секретар «Українського форуму» переконаний: це – чистої води демагогія. На його думку, конституцію повинні готувати спеціалісти – і ті, які працюють на державних посадах, і представники громадянського суспільства. Проте головне не це. «Головне – чи потрібно писати нову конституцію? Чинний Основний Закон, безумовно, потребує ремонту. Необхідно усунути надуману конструкцію «парламентська коаліція», довести до кінця реформу місцевого самоврядування, зробити багато чого ще, але не розпочинати при цьому «генеральну ломку», як те намагався зробити попередній президент Віктор Ющенко», - сказав Георгій Крючков. Він вважає, що для чинного президент втягуватися до кампанії радикального перегляду конституції, на що його штовхає оточення, небезпечно й абсолютно не потрібно. «До речі, всім попередникам Януковича не вистачало повноважень. Як поганим танцюристам, їм зажди щось заважало. У теперішнього президента унікальна ситуація – йому гарантована підтримка парламентської більшості, а також нею сформованого уряду. У нього є всі можливості здійснити ті реформи, яких вимагає стан нашої держави та суспільства», - відзначив політик. Версія для друку