X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
24 вересн¤ 2020 5:29
18.09.2010

В Україні необхідно створювати підгрунтя для інвестицій у наукоємкі технології - В.Семиноженко

Голова Держкомітету України з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко В Україні необхідно створювати резервуари для інвестицій у наукоємкі технології. Про це на сьогоднішньому економічному форумі "Інновації, інвестиції, Харківські ініціативи" заявив голова Держкомітету України з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко.

У проект Податкового кодексу, сказав він, внесено зміни, які призведуть до інноваційного розвитку країни. Багато країн прагнуть іти шляхом інноваційного розвитку. Одні передбачають 50% держфінансувань для впровадження інновацій, інші надають пільги для залучення бізнесу до цієї ризикованої, але перспективної сфери економіки. Україні теж потрібно йти в цьому напрямку, переконаний В.Семиноженко. Він поінформував, що в Україні планується введення прямої фінансової підтримки інноваційної діяльності. Держкомітет з питань науки вже почав розвивати національну мережу трансферу технологій. Будуть створені регіональні науково-інформаційні центри, які стануть базовими для цієї мережі. Їх завдання - пошук партнерів для кооперації в розробці і впровадженні нових технологій.Версія для друку