X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
1 жовтн¤ 2020 6:37
19.09.2010

В Луганске презентовали "Очерки истории Украины"

Сегодня в Луганском областном совете состоялась презентация учебного пособия "Очерки истории Украины" под общей редакцией академика Национальной академии наук Украины, доктора исторических наук Петра Толочко, сообщает корреспондент "Восточного варианта".

Книга подготовлена коллективом украинских ученых, докторов исторических и философских наук. Учебное пособие рекомендовано Минстерством образования и науки Украины для студентов высших учебных заведений. Книга подготовлена в рамках совместного проекта Украинской Академии Русистики и Представительства Россотрудничества в Украине и издана при содействии Посольства РФ в Украине и Фонда "Президентский центр Б.Н.Ельцина".Версія для друку

Джерело: Восточный Вариант