X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
25 травн¤ 2020 7:25
27.09.2010

Петр Толочко: Пенсии надо платить не всем

Выплаты пенсий гражданам Украины, проживающим за рубежом, надо проводить избирательно. Об этом заявил академик, директор Института археологии НАНУ Петр Толочко.

Выплаты пенсий гражданам Украины, проживающим за рубежом, надо проводить избирательно. Об этом корреспонденту From-UA заявил академик, директор Института археологии НАНУ Петр Толочко. "Я бы одобрил этот закон, если бы эти граждане что-то вложили в развитие и благосостояние Украины", - отметил он. "Бывает же так, что всю жизнь человек верой и правдой проработал, а потом поехал к дочке или сыну, то, естественно, он имеет право на обеспечение. А людям, которые уехали в среднем возрасте, а уже за границей достигли пенсионного возраста, я бы не платил", - сказал академик.Версія для друку