X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
15 кв≥тн¤ 2021 7:24
06.10.2010

Анатолій Зленко: Ми поступово рухаємося в ЄС

Колишній міністр закордонних справ України Анатолій Зленко позитивно оцінює рух України до ЄС. "Якщо ми будемо виходити з того, що в нас є така довгострокова перспектива приєднання до ЄС, і ми зрозуміємо, що це має бути саме довгострокова перспектива, то ми зробимо для себе відповідні висновки, зробимо так, щоб Україна відповідала копенгагенським критеріям, і Маастрихтським домовленостям, і поступово наближалась до ЄС". - сказав Зленко.

"Виникають певні труднощі, дійсно сьогодні йде процес обопільного обговорення конкретних питань, а сааме йдеться про те, що ми наближаємось до ЄС, виходячи з концептуального підходу, який має базуватися на політичній асоціації і економічній інтеграції". - розповів Зленко. "Коли ми говоримо про економічну інтеграцію, в нас постає питання про зону вільної торгівлі, щодо якої досить непросто йдуть переговори між ЄС та Україною, оскільки йдеться про всеохоплюючу зону вільної торгівлі. Проведено 20 раундів переговорів, позиції зближуються, більш-менш чітко викристалізовуються, і хоча нема такого видимого прогресу в цьому напрямку, але ми можемо з впевненістю говорити про те, що це поступальний процес", - додав Зленко. "В нас залишилися питання, які стосуються аграрного сектору. Але я зрозумів, що президент Янукович запевнив своїх партнерів з ЄС в тому, що ми будемо шукати вихід і рухатися в окресленому напрямку", - розповів екс- міністр. http://24tv.com.ua/news/1/1/51029Версія для друку