X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
25 травн¤ 2020 8:17
07.10.2010

Володимир Семиноженко: «Заохочення інновацій – необхідність, а не розкіш»

«Інновації – «перепустка» в сучасну економіку, за правилами якої країни битимуться і конкуруватимуть завтра», - вважає голова Державного комітету з питань науки, інновацій і інформатизації, академік НАНУ Володимир Семиноженко.

За його словами, держава, яка розраховує в рази збільшити свою конкурентоспроможність, зобов'язана «змушувати до інновацій». «Державна політика повинна містити чіткі інструменти, які повертали б економічний розвиток країни в сучасному напрямку, де інновації виступають головним двигуном економіки». Проте, не дивлячись на вирішальну роль держави, інноваційний прорив неможливий без формування довірливих, партнерських стосунків між трьома основними суб'єктами розвитку. «Необхідні такі правила гри, які об'єднують трьох суб'єктів – суспільство, державу і бізнес. Вчені мають бути підтримані державою, держава повинна дати чіткий сигнал бізнесу, чого від нього чекають. Бізнес має зрозуміти, що він захищений державою і може сміливо реалізовувати наукоємкі проекти, які часто дають відкладений прибуток», - підкреслив Володимир Семиноженко. На його думку, створення в Україні технополісу, подібного до американської Силіконової долини або російського Сколково, цілком можливо, але при цьому слід зважати на специфіку нашої науково-дослідної інфраструктури: «У нас наука зосереджена не в університетах, а в галузевих дослідницьких інститутах на підприємствах існує корпоративна наука. Тому базуватися українські «силіконові долини» повинні на базі НДІ».Версія для друку