X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
26 лютого 2021 21:16
14.10.2010

Семиноженко вважає, що Митний кодекс потрібно відразу писати «на виріст» економіці

В роботі над Митним кодексом України має бути врахований складний досвід створення Податкового кодексу, - так прокоментував глава Держкомінформнауки Володимир Семиноженко інформацію про підготовку проекту нового Митного кодексу.

Кодекс- це не просто збірка різних правил і процедур. У його основі повинні лежати системне бачення і моделювання економіки, до якої ми прагнемо. Президент проголосив інноваційний курс розвитку країни, курс на лідерство України. Тому помилок, допущених при формуванні зведення податкових законів, потрібно уникнути і спочатку побудувати Митний кодекс з урахуванням інноваційного тренда розвитку української економіки. Зокрема, необхідне закріплення пільгових тарифів для ввезення високотехнологічного устаткування і комплектуючих, що не мають аналогів в Україні, передбачити спрощення міжнародної науково-технічної співпраці. Коли робота над законами ведеться на користь всієї економіки, а не окремих її суб'єктів, жодних нарікань і протестів такі закони викликати не будуть, - вважає Семиноженко.Версія для друку