X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
20 с≥чн¤ 2021 9:00
17.10.2010

Навіщо переобирати парламент?

«Заяви опозиції з приводу того, що чергові парламентські вибори мають відбутися у березні 2011 року, поки що не мають під собою ані політичних, ані правових підстав», - вважає лідер Громадянського руху «Нова Україна» Володимир Семиноженко.

«Остаточно рішення щодо каденції Верховної Ради цього скликання винесе Конституційний суд. Що стосується політичної доцільності переобрання парламенту, варто спитати не «коли?», а «навіщо?». Мета будь-якої виборчої кампанії – через інструмент народного волевиявлення сформувати ефективну владу, яка би здійснювала політику в інтересах держави і її громадян. Сьогодні в Україні вперше за останні п’ять років влада працює злагоджено та конструктивно. Визначені стратегічні цілі розвитку, готовий пакет реформ. Розхитувати цю конструкцію заради амбіцій політиків, що вже довели власну неспроможність відповісти на соціальні та економічні виклики, принаймні нерозумно. Крім того, досить вважати, що «чим більше виборів, тим демократичніше». Важлива якість, а не кількість. Не процес, а результат», - сказав політик. Версія для друку