X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
20 с≥чн¤ 2021 8:02
20.10.2010

Вітаємо Георгія Корнійовича Крючкова з Днем народження!

Шановний Георгію Корнійовичу! Прийміть щирі вітання з Днем народження!

Людина з непохитною принциповою позицією, справжній патріот, мудрий політик з безпрецедентним досвідом – Ви завжди були і залишаєтесь для нас прикладом Державного Діяча з великої літери. Бажаємо Вам міцного здоров’я, нездоланного оптимізму, нових творчих звершень і довгих-довгих років життя! Продовжуйте і надалі радувати нас яскравими ідеями і сміливими задумами. Високо цінуємо нашу співпрацю і сподіваємося, що вона має великі перспективи. З повагою і найкращими побажаннями, учасники «Українського форуму»Версія для друку