X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
20 с≥чн¤ 2021 9:05
20.10.2010

Володимира Семиноженка призначено керівником Національної програми інформатизації

Володимира Семиноженка призначено керівником Національної програми інформатизації Кабінет Міністрів призначив голову Державного комітету з науки, інновацій та інформатизації Володимира Семиноженка керівником Національної програми інформатизації.

У сучасному світі інформатизація виступає важливою складовою соціально-економічної політики держав. «Для України, яка взяла курс на здійснення системних реформ, розвиток та впровадження новітніх інформаційно-комунікаційних технологій в усі сфери суспільного життя має стати пріоритетним завданням», - заявив Володимир Семиноженко. Відповідно до законодавства в сфері інформатизації, головною метою Національної програми є полегшення доступу громадян та суспільства до інформації шляхом широкого використання інформаційних технологій, забезпечення інформаційної безпеки держави. Серед основних завдань Програми – створення систем інформаційно-аналітичної підтримки діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування; підвищення ефективності вітчизняного виробництва на основі широкого використання інформаційних технологій; формування та підтримка ринку інформаційних продуктів і послуг; інтеграція України у світовий інформаційний простір. Нагадаємо, що Указом Президента України 2011 рік визначений роком освіти та інформаційного суспільства. Версія для друку