X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
28 травн¤ 2020 4:38
26.10.2010

Георгій Крючков не вірить, що росяні відмовляться від будівництва «Південного потоку»

Екс-голова парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони Георгій Крючков не вірить, що росяні відмовляться від будівництва «Південного потоку» у разі створення спільного підприємства між НАК «Нафтогаз» і «Газпромом».

За словами політика, Росія вже витратила надто багато зусиль і навряд чи тепер зупинить цей проект. Зокрема, російська сторона продовжує залучати до нього інші країни – не вийшло з Болгарією, значить, необхідно вести переговори з Румунією. Головний плюс майбутнього СП Георгій Крючков вбачає в тому, що воно пов’язує дві держави на довгостроковій основі у настільки чуттєвій сфері – добуванні, реалізації та споживанні енергоресурсів. У цьому сенсі СП є вигідним і для України, і для Росії. А ось якою мірою – залежатиме від переговорів. «З одного боку, результат залежатиме від готовності домовлятися. З іншого – від загального характеру взаємовідносин між нашими країнами, - каже Георгій Крючков. – Наприклад, питання про те, чи будуть росяні йти нам назустріч, залишається відкритим. Коли чинний уряд стверджує, що газові домовленості, підписані Тимошенко, є для України кабальними, Путін відповідає, що Росія від них не відмовиться. Основне завдання української влади на сьогодні – перевести газовий діалог у суто практичну площину й виходити з державних інтересів». Версія для друку