X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
15 кв≥тн¤ 2021 7:50
29.05.2008

Кравчук бачить, що в Україні йде війна, і звинувачує Ющенка

Екс-Президент України Леонід КРАВЧУК вважає, що персональну відповідальність за політичну кризу в Україні, яка існує сьогодні, несе чинний глава держави Віктор ЮЩЕНКО. Таку думку він висловив сьогодні під час засідання Ради «Українського форуму».

На думку Л.КРАВЧУКА, В.ЮЩЕНКО проводить незрозумілу політику по відношенню до коаліції та Кабінету Міністрів.

За словами екс-Президента, у чинного глави держави достатньо конституційних повноважень, щоб покласти край кризі, однак В.ЮЩЕНКО їх не використовує і піддається впливу свого оточення.

Крім того, Л.КРАВЧУК вважає, що сьогодні лідери країни стають на небезпечний шлях беззаконня. «Влада відмовляється від пошуку компромісного рішення щодо виходу з кризи. Але хотілося б, щоб війна, яка відбувається, завершилася і завершилася виключно на основі Конституції», - сказав Л.КРАВЧУК.

Він також зазначив, що «війна, яка відбувається в Україні», це боротьба не стільки між владою й опозицією, скільки «безпосередньо самої влади».

Версія для друку
Кравчук бачить, що в Україні йде війна, і звинувачує ЮщенкаКравчук бачить, що в Україні йде війна, і звинувачує ЮщенкаКравчук бачить, що в Україні йде війна, і звинувачує ЮщенкаКравчук бачить, що в Україні йде війна, і звинувачує ЮщенкаКравчук бачить, що в Україні йде війна, і звинувачує ЮщенкаКравчук бачить, що в Україні йде війна, і звинувачує ЮщенкаКравчук бачить, що в Україні йде війна, і звинувачує ЮщенкаКравчук бачить, що в Україні йде війна, і звинувачує ЮщенкаКравчук бачить, що в Україні йде війна, і звинувачує ЮщенкаКравчук бачить, що в Україні йде війна, і звинувачує Ющенка