X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
29 травн¤ 2020 20:09
29.10.2010

Люди хотят, чтобы выборы конвертировались в достижение - В. Семиноженко

Общество рассматривает выборы не как борьбу политических партий, а как борьбу за развитие Украины. Об этом сегодня на круглом столе в Киеве сказал руководитель "Украинского форума" Владимир Семиноженко.

"Конечно, выборы - это соревнование одной политической силы против другой. Общество, как я чувствую, отмечает эти выборы как соревнования не борьбы и победы одной политической силы, а хочет победы проектов обновленной, модернизированной Украины", - сказал В. Семиноженко. По его словам, за эту победу, безусловно, выступают все представители нашего общества. "Более того, люди уже хотят, чтобы выборы конвертировались в реальные экономические, социальные достижения", - подчеркнул он. http://www.imk.com.ua/ru/news/29-10-2010/204965Версія для друку