X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
28 травн¤ 2020 3:06
29.10.2010

Влада зацікавлена в чесних місцевих виборах - В.Семиноженко

Інтереси влади на сьогодні полягають у тому, щоб вибори були демократичними, чесними і максимально адекватними щодо інтересів людей. Про це сказав керівник "Українського форуму" Володимир Семиноженко.

"Щодо того, що вибори вже нібито пройдені і результати їх відомі, - це все маячня, тому що будуть ще й показання екзит-полів. І якщо уявити невідповідність даних екзит-полів офіційним даним, то це ж одразу спровокує скандал, що негативно вдарить по владі, по найбільших партіях, що сьогодні визначають політичну картину", - сказав В.Семиноженко. За його словами, сьогодні влада, навпаки, зацікавлена в максимально об'єктивних даних. "Тому що зараз все одно не вирішується доля партій, а вирішується доля команд, що здатні керувати регіонами. І от уже під кінець кампанії це всі починають розуміти", - наголосив чиновник. "Починалася кампанія з того, що всі намагалися набрати відсотки, довести, що вони працюють, але зараз інше завдання. І що мають з цими відсотками робити кандидати, якщо вони не можуть справитися з проблемами на місцях? Тому я думаю, що зараз саме опозиція зацікавлена в тому, щоб накрутити фальсифікацію, неправдиву інформацію", - розповів голова "Українського форуму". Як зазначив В.Семиноженко, інтереси влади на сьогодні полягають у тому, щоб вибори були демократичними, чесними та максимально адекватними щодо інтересів людей http://www.imk.com.ua/ua/exclusive/29-10-2010/204998 Версія для друку