X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
30 листопада 2020 15:44
09.11.2010

Електронне урядування може запрацювати вже цього року - В.Семиноженко

Голова Держкомінформнауки Володимир Семиноженко Державний комітет з питань науки, інновацій та інформатизації завершує підготовку всіх необхідних документів для впровадження електронного урядування в Україні.

Як повідомив на брифінгу голова Даржкомінформнауки Володимир Семиноженко, новий проект може запрацювати вже у грудні цього року. Він поінформував, що практично готові план та концепція впровадження електронного урядування, а також законопроект "Про інформаційну систему "Електронний уряд". Документи вже у найближчі два тижні будуть подані на затвердження до Кабінету Міністрів. Голова Держкомінформнауки наголосив, що програма національної інформатизації буде врахована у проекті нового Податкового кодексу, який прийматиметься у другому читанні, її положення також будуть відображені у Бюджеті на 2011 рік. "На сьогодні залишається кілька кроків, і вже буквально з грудня можна реалізувати ідею "єдиного вікна", щоб наш бізнес та користувачі могли спілкуватися в універсальній формі", - зазначив В.Семиноженко. За його словами, принцип "єдиного вікна" передбачає створення єдиної інфраструктури для доступу до інтернет-порталів органів управління, розробку веб-порталу електронного урядування, формування єдиного реєстру органів виконавчої, місцевої влади та державних послуг. Як повідомив В.Семиноженко, зараз в Україні завершується Пілотний проект із впровадження технологій електронного самоврядування, який стартував у березні цього року. "Цей пілотний проект охоплював 9 центральних органів виконавчої влади, ми залучали також до цього проекту регіони", - сказав голова комітету. У проекті взяли участь Держкомінформнауки, Мінпраці, Мінрегіонбуд, Головдержслужба, Держспецзв'язок, Держкомархів, Пенсійний фонд та низка органів місцевого управління. На сьогодні в Україні в електронному вигляді приймаються та обробляються близько 1600 видів документів http://news.ukrinform.ua/ukr/order/?id=959723Версія для друку