X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
30 листопада 2020 16:28
09.11.2010

Ближайшие 10-20 лет Украина с госдолгом не справится

Украина в следующем году увеличит свой внутренний долг и не удержится в рамках обещанных Азаровым 3,5% дефицита бюджета, прогнозируют эксперты. Факторов много. Негде занимать и некуда сбывать внутреннюю продукцию. Так считает финансовый эксперт Валерий Геец.

Развитые страны в 2011 году ставят приоритет сокращению безработицы, производство будет наращиваться на экспорт. Поэтому развивающиеся страны потеряют долю рынка. Украина - в числе первых. В таких условиях борьба за прямые иностранные инвестиции будут безжалостной. Эксперты также не ставят на Украину, ведь экономика продолжает стагнацию. При этом импорт будет усиливаться. "Проблема долга есть и прогнозы неутешительные на ближайшие 10-20 лет. Нам нужно встраиваться и не допускать, что бы другие страны не решали проблему внешнего долга за счет нас", - считает Геец.Версія для друку

Джерело: http://novosti.dn.ua