X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
28 травн¤ 2020 3:38
29.05.2008

ПРИПИНИТИ БЕЗПРИНЦИПНУ БОРОТЬБУ ЗА ВЛАДУ,ЗАБЕЗПЕЧИТИ СПОКІЙ І СТАБІЛЬНІСТЬ У ДЕРЖАВІ

«Український форум» висловлює глибоке занепокоєння небезпечним загостренням протистояння у владі, метою якого є перерозподіл повноважень, доступ до ще не приватизованих об’єктів державної власності. Конфлікти між найвищими посадовими особами держави, що тривають вже кілька років, дезорганізують діяльність усіх гілок влади, компрометують нашу державу, відлякують іноземних інвесторів, відволікають суспільну увагу від нагальних проблем в економіці, соціальній і духовній сферах. Це призводить до нестримного зростання інфляції, катастрофічного зниження конкурентноздатності української економіки, робить неможливим вихід України на передові позиції інноваційного розвитку навіть у середньостроковій перспективі.

«Український форум» стурбований практикою блокування роботи парламенту. Перешкоджання Главі держави членами правлячої коаліції виконати конституційний обов’язок – оголосити Послання до Верховної Ради України – стало безпрецедентною подією в історії українського парламентаризму, завдало величезної шкоди авторитету держави.

«Український форум» вважає, що недосконалість Основного Закону України не може бути виправданням неузгоджених дій, а тим паче – протистояння між Урядом і президентськими структурами. В державі немає проблем, які було б неможливо вирішити при добрій волі керівників усіх гілок влади і насамперед – Президента, Прем’єр-міністра, Верховної Ради.

Завершення конституційної реформи в Україні має відбуватись у спокійній обстановці при неухильному дотриманні положень чинної Конституції України. Не можна допустити, щоб зміни до Основного Закону держави вносились в інтересах окремих посадових осіб чи політичних сил або під конкретну ситуацію.

Реальна участь представників громадянського суспільства і, головне, узгодженість дій Президента і Верховної Ради є надійною запорукою успіху конституційної реформи. З цією метою слід було б внести зміни в Указ Президента України щодо створення Національної конституційної ради, передбачивши розгляд підготовлених Конституційною радою пропозицій про зміни до Конституції Верховною Радою України.

«Український форум» вважає конче необхідним внести зміни до виборчого законодавства з тим, щоб забезпечити громадянам України право обирати до Верховної Ради України достойних людей, яких вони знають, яким довіряють і з якими могли б підтримувати постійний зв'язок. Відповідні зміни мають бути ухвалені депутатами Верховної Ради до кінця цієї сесії.

«Український форум» закликає вищих керівників держави, лідерів політичних партій відмовитися від особистих амбіцій, пройнятися розумінням своєї відповідальності перед Вітчизною, припинити виснажливе протистояння і зосередитися на вирішенні невідкладних проблем, які стоять перед суспільством і державою.

Ухвалено на Відкритому засіданні Ради «Українського форуму»

29 травня 2008 року

Версія для друку