X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
16 кв≥тн¤ 2021 10:09
16.11.2010

Вітаємо журналістів з професійним святом!

Щиро вітаємо робітників радіо, телебачення та зв’язку з професійним святом! Високо цінуємо якість, актуальність і головне – соціальну значущість ваших матеріалів.

Громадянське суспільство неможливо без об’єктивної, незаангажованої інформації, поваги до невід‘ємного права людини на свободу слова та мислення, особистої небайдужості та високого професіоналізму журналіста. Поважаємо вашу працю, яка утверджує цінності Правди і Свободи. Бажаємо вам натхнення та нових успіхів у всіх ваших починаннях. Версія для друку