X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
24 вересн¤ 2020 3:49
23.11.2010

Володимир Семиноженко привітав митрополита Київського та всієї України Володимира з ювілеєм

Академік НАНУ Володимир Семиноженко привітав голову Української православної церкви Московського патріархату, митрополита Київського та всієї України Володимира з 75-річчям.

«Ваші Пастирські Слово і Діло спонукають нас посеред буденності замислюватися про вічне, ставати більш терпимими до інших та більш вибагливими - до себе. Весь Ваш життєвий шлях – приклад самовідданого служіння Богу, милосердного ставлення до людей, справжньої любові до України. Багатьох Вам сил та довгих років життя», - зазначено у привітанні. Версія для друку