X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
26 вересн¤ 2020 21:57
01.12.2010

Електронний уряд працюватиме в інтересах громадянського суспільства

«Електронний уряд – не просто технологія 21 сторіччя. Це, насамперед, інноваційна соціальна практика. Електронне урядування так само підвищує роль суспільства в прийнятті державних рішень, сприяє прозорості та ефективності цього процесу, як і демократичні вибори», - сказав Голова Держкомінформнауки Володимир Семиноженко.

Він нагадав, що наразі, згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів, в Україні реалізується пілотний проект впровадження електронного урядування. Проект має потужну технологічну базу, розроблену українськими IT-спеціалістами та інженерами. Можливість швидкісного доступу до електронного уряду забезпечуватиме цифрова абонентська лінія Digital Subscriber Line. В межах проекту передбачено створення т.зв. «єдиного вікна», який є прообразом системи електронного документообігу між державою і громадянами. Перехід до цієї системи значно спростить та уніфікує надання звітності до фінансових і соціальних закладів України. У свою чергу, урядовці зможуть зекономити свій робочий час за допомогою відео-конференц зв’язку. Він дозволить проводити щоденні наради з регіонами по всій країні одночасно, здійснювати оперативний обмін інформацією та практикувати віддалені тренінги для персоналу. Про те, як реалізується проект, можна буде дізнатися на сайті www.nc.gov.ua, який створений Національним центром електронного урядування за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження». На сайті надаватимуться безкоштовні юридичні консультації з питань реалізації конституційних прав громадян на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування.Версія для друку