X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
18 вересн¤ 2020 17:01
08.12.2010

Володимир Семиноженко: Інноваційний характер змін в економіці і суспільстві стає незворотним

Вперше за останнє десятиліття українська держава стимулює саме інноваційний характер змін в економіці і суспільстві, робить ставку на передові тренди економічного розвитку, чітко усвідомлюючи критичне значення високих технологій, науки, освіти для успіху сучасних країн, - сказав Володимир Семиноженко.

Він відзначив, що за результатами наради з питань науково-технічної та інноваційної політики під головуванням Прем’єр-міністра України Миколи Азарова Держкомінформнауки разом з іншими профільними міністерствами та відомствами розпочинає системну роботу над формуванням в Україні сучасної науко-технічної інфраструктури, заснуванням ефективних форм державно-приватного партнерства у сфері виробництва високотехнологічної продукції й створенням передумов для випереджаючого розвитку вітчизняної економіки на основі знань та інновацій. На порядку денному - створення законодавчої бази для державної підтримки нових видів інноваційної діяльності, зокрема, через механізми венчурного фінансування. Також передбачені заходи щодо вдосконалення системи державного управління у сфері трансферу технологій та урегулювання питань комерціалізації науково-технічних розробок. Крім того, планується затвердити окремий порядок формування державного замовлення науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт та опрацювати питання щодо можливості звільнення від сплати ввізного мита наукового обладнання та витратних матеріалів, що не виробляються в Україні, для виконання наукових досліджень у вітчизняних наукових установах та вищих навчальних закладах. Пріоритетом є і розвиток вузівської науки – насамперед йдеться про державну підтримку виконання спільних наукових проектів академічних та галузевих наукових установ спільно з вищими навчальними заходами. Україна поглиблюватиме кооперацію в сфері нанотехнологій з Росією та іншими країнами СНД й в галузі ядерних досліджень – з ЄС. Зокрема, ми маємо розширити свою участь у міжнародних проектах у сфері фізики високих енергій і ядерної фізики та активізувати роботу в рамкових програмах ЄС з питань науки і наукових досліджень. Державна підтримка інноваційних та інвестиційних проектів з організації виробництва високотехнологічної продукції також знайде відображення у проекті Державного бюджету на 2011 рік. Серед пріоритетів - виробництво світлодіодів та нових джерел освітлення, нанотехнології, сучасна фармацевтика, виробництво нових видів медичної техніки та обладнання, виробництво біопалива. Держава проводитиме адресну інформаційну політику, яка спрямовуватиметься на відновлення у суспільстві престижу науково-технічної та інноваційної діяльності, адже наука у сучасному світі – це не стільки елітарне заняття одиниць, скільки потужний ресурс економічного розвитку та базис соціального добробуту. Версія для друку