X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
15 кв≥тн¤ 2021 7:30
13.12.2010

Георгій Крючков про погроми у Москві: загостренню відношень між різними етнічними групами передувала соціальна поляризація

Погроми у Москві, спрямовані проти вихідців з Кавказу та Середньої Азії, - прямий наслідок розвалу Радянського Союзу. Сьогодні оголилися проблеми, гострота яких у союзній державі пом’якшувалася. Насамперед, це масова бідність у ряді колишніх радянських республік, яка тепер «вилізла назовні», - вважає екс-голова парламентського комітету з питань національної безпеки та оборони, виконавчий секретар «Українського форуму» Георгій Крючков.

«Сотні тисяч або навіть мільйони громадян колишніх радянських республік їдуть на роботу до Росії, перш за все – у Москву. Схоже, що ця обставина не до кінця враховувалась владою – й міською, й федеральною. Крім того, виховна робота у пострадянській Росії за своїм змістом стала абсолютно іншою. В цій ситуації почали зростати шовіністичні настрої», - сказав експерт. За його словами, загостренню відношень між різними етнічними групами передувала соціальна поляризація – особливо в тих містах, де багато приїжджих. «За подібних умов достатньо однієї іскри, щоб відбувся вибух. У Росії є дуже сильними настрої «Росія для руських», там виникли вислови «особа кавказької національності», «чурка»… У підсумку відбуваються поки що локальні, проте вже дуже тяжкі «зриви». Національні почуття – дуже деліктне питання. Якщо їх не враховувати, можливі серйозні наслідки», - підсумував Георгій Крючков. Він відзначив: «Сучасним росіянам також властиве відчуття того, що Росію обкарнали, що нинішня Росія – це «обрубок» Великої Росії. Досить часто можна зустріти у російських виданнях й антиукраїнські матеріали. Особливо тут відзначився журнал «Молода гвардія». Як на мене, не можна виключати, що на національних почуттях грають ті сили, які незадоволені чинним керівництвом, так звана «опозиція». Отже, до небезпечних наслідків веде цілий комплекс факторів». Георгій Крючков вважає, що події у Москві – це серйозний урок для нас: «Те. Що українська влада не дає оцінок вилазкам націонал-екстремістів, що не вирішується питання про статус мов так, як того вимагає Конституція, що нова влада, по суті, не володіє інформаційним простором – все це несе серйозні погрози стабільності у суспільстві». «Серйозним сигналом» він також назвав електоральний прорив ВО «Свобода» у Львівській та Івано-франківській областях. Версія для друку