X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
15 кв≥тн¤ 2021 8:33
14.12.2010

В України з’явився новий торгівельний партнер – Митний союз, - Володимир Семиноженко

«Цього року економіки Росії, Казахстану і Білорусі об’єдналися у Митний Союз. З 2012 року почне повноцінно функціонувати Єдиний економічний простір. Це – події міжнародного, а не регіонального масштабу, якщо оцінювати ємність ринків цих країн», - зазначив співголова Українсько-Російського форуму, голова Держкомінформнауки Володимир Семиноженко, відкриваючи Міжнародну конференцію «Митний Союз – Україна: перспективи, ризики і можливості», яка проходить 14-15 грудня у Києві в межах Українсько-Російського форуму.

Він зазначив, що створення Митного союзу означає для України перехід до нового типу торгівельного та економічного партнерства. «Сьогодні країни Митного союзу є ключовими торгівельними партнерами нашої країни. Третина українського експорту й майже половина імпорту товарів припадає на Митний союз. Загальний товарообіг – близько 40 млрд. доларів. Український експорт до Росії зростає втричі, а до Білорусії – вдвічі швидше, ніж експорт до інших країн», - сказав Семиноженко. Він підкреслив, що Митний союз є частиною нової економіки, до якої йде посткризовий світ. Тому Україна не повинна визначати вибір свого інтеграційного вектору у термінах «або-або». «Потрібно обговорювати не тільки формат відносин України з Митним союзом, з ЄЕП або ЄС. Мова повинна йти про нові торгівельні відносини на Євразійському континенті – відносини більш ефективні, відкритті, такі, що відповідають сучасним геоекономічним реаліям», - заявив Семиноженко. Версія для друку