X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
15 кв≥тн¤ 2021 7:33
14.12.2010

Участь у Митному союзі – це складова зовнішньополітичного вибору України, – Георгій Крючков

Сьогоднішня зустріч – серйозний крок у конкретизації порядку денного українсько-російського співробітництва, - сказав виконавчий секретар «Українського форуму» Георгій Крючков, виступаючи на Міжнародній конференції «Митний союз – Україна: перспективи, ризики і можливості», який проходить 14-15 грудня у Києві у межах Українсько-російського форуму.

Крючков нагадав, що свого часу Біловіжські угоди передбачали існування СНД у форматі Єдиного економічного простору, а значить, й Митного союзу. Ця ідея не була реалізована. Навпаки, країни розійшлися «дуже далеко». На думку Крючкова, так сталося тому , що участь у Митному союзі – це складова проблеми зовнішньополітичного вибору. «Певний час ця проблема була предметом гострої політичної боротьби. Отже, Україна крокувала досить заплутаним шляхом. Але сьогодні, нарешті, ми вийшли на пряму дорогу. Визначений позаблоковий статус України, задекларована орієнтація на широке співробітництво зі всіма країнами, але насамперед – з країнами СНД, заявлено про наміри увійти до Митного союзу», - сказав Крючков. Він зазначив, що як Україні, так і Росії потрібно узгодити характер відносин у межах Митного союзу зі своєю європейською орієнтацією. Це не легко, проте масштаб проблеми не варто перебільшувати. За словами Крючкова, щоб стати учасником Митного союзу, Україні не потрібно змінювати конституцію: «Це питання цілком можливо вирішити у межах норм, які закріплені у діючій конституції – потрібна лише політична воля». Версія для друку