X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
15 кв≥тн¤ 2021 7:44
28.05.2008

Відбулася зустріч членів Ради „Українського Форуму” з Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні паном Муцуо Мабучі.

Японський дипломат мав можливість ознайомитися з основними напрямками діяльності громадсько-політичного об’єднання.

Голова „Українського форуму” академік Національної академії наук України Володимир Семиноженко привернув увагу пана М.Мабучі до проекту Національної стратегії розвитку «Україна-2015», який містить конкретні пропозиції та рекомендації щодо подальшого розвитку нашої держави, її економіки, внутрішньої та зовнішньої політики.

Під час зустрічі японська сторона висловила неприхований інтерес щодо діяльності „Українського форуму”. Посол М.Мабучі запевнив, що посольство Японії в Україні буде сприяти налагодженню плідних та взаємовигідних зв’язків громадських організацій Японії з їхніми українськими колегами.

Українсько-японська зустріч засвідчила взаємний інтерес до розвитку всесторонніх відносин між нашими дружніми країнами. Її підсумки вказують на необхідність всебічної реалізації наявного потенціалу двостороннього співробітництва в різних галузях, включаючи громадську сферу.

В зустрічі взяли участь з українського боку Голова „Українського Форуму” академік Національної академії наук України В.П.Семиноженко, віце-голова „Українського Форуму” А.М.Зленко, виконавчий секретар „Українського Форуму” Г.К.Крючков.

Версія для друку