X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
28 вересн¤ 2020 15:54
14.12.2010

Інтеграційний вибір України має бути прагматичним, а не емоційним, – Петро Толочко

Суто емоційним визначенням, де повинна бути Україна – в Європі чи разом з Росією, має передувати чіткий економічний розрахунок, - сказав директор Інституту археології НАН України, член Ради «Українського форуму» Петро Толочко, беручи участь у Міжнародній конференції «Митний Союз – Україна: перспективи, ризики, можливості», що проходить 14-15 грудня у Києві в межах Українсько-Російського форуму.

"Впродовж останніх п’яти років ми стверджували, що євроінтеграційному вектору немає альтернативи, але це були лише емоції», - підкреслив він й нагадав, що підняти українську економіку без відновлення кооперації з країнами СНД неможливо, й це підтверджується цифрами. «Ми знаходимося на євро-російському протязі – у закриті двері Європи нас не пускають, а до відкритих дверей Росії не хочемо ми самі. Але, залишаючись на протязі, можна застудитися й померти», - вдався до метафори Толочко. Він наголосив: «Треба щось робити прямо сьогодні, а не плекати європейські мрії. Щоб жити краще, потрібний жорсткий прагматизм». Версія для друку