X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
24 вересн¤ 2020 3:37
15.12.2010

Об’єктивно Україна вже живе у межах спільної господарчої системи з Росією, Білоруссю і Казахстаном, - Сергій Глазьєв

Три локомотиви української економіки – виробництво сільськогосподарської продукції, машинобудування та хімічно-металургійний комплекс – тісно «зав’язані» на країни Митного союзу. Об’єктивно Україна вже живе у межах спільної господарчої системи з Росією, Білоруссю і Казахстаном, - заявив Відповідальний Секретар Комісії Митного союзу, співголова Російсько-Українського форму Сергій Глазьєв під час Міжнародної конференції «Митний союз – Україна: перспективи, ризики і можливості», яка проходить 14-15 грудня у Києві в межах Українсько-Російського форуму.

Він зазначив, що максимальний ефект від вступу до Митного союзу Україна отримає у машинобудуванні, де зберігаються тисячі коопераційних зв’язків. За його словами, продукцію «економічних локомотивів» України ніхто у ЄС не чекає. Зона вільної торгівлі України з ЄС передбачатиме виключення товарів, «чутливих» для Європи. Угоди будуть асиметричними, як це сталося з СОТ. «У Європі рішення приймає бізнес, а не керівництво країн. Якщо бізнесу щось не вигідно, він пролобіює заборону», - сказав пан Глазьєв. Він також підкреслив, що вступ до Митного союзу не передбачає внесення змін – цього не робила жодні з країн-учасниць. Крім того, Якщо Україна приєднається до Митного союзу і ЄЕП, вона матиме можливість ветувати практично будь-які рішення, оскільки її матиме велику «вагу». Загрози національним інтересам тут немає. Версія для друку