X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
26 вересн¤ 2020 21:33
15.12.2010

Найбільш ефективною формою економічного співробітництва є регіональні союзи, - Валерій Мунтіян

Митний союз – частина масштабного проекту зі створення єдиного економічного простору Євразії. Україна має брати активну участь у цих процесах, - заявив заступник Міністра економіки України Валерій Мунтіян на Міжнародній конференції «Митний союз – Україна: перспективи, ризики і можливості», яка проходить 14-15 грудня у Києві в межах Українсько-Російського форуму.

Валерій Мунтіян відзначив, що сьогодні, коли глобалізація, ініційована західними країнами, зазнала поразки, найбільш ефективною формою економічного співробітництва є регіональні союзи. «Потрібно розраховувати на власні сили», - сказав він й нагадав, що за 9 місяців 2010 року товарообіг України з РФ склав 29 млрд. дол., а з країнами ЄС – 26 млрд. дол. При цьому 64% українського експорту припало на країни СНД. Отже, на думку урядовця, питання, чи вступати Україні до Митного союзу, взагалі не стоїть. Важливо зрозуміти, на яких умовах ми туди вступимо. За словами Валерія Мунтіяна, інтеграція України з країнами-учасницями Митного союзу матиме своїми наслідками «ефект масштабу для будь-якої галузі, синергетичнй ефект, симбіотичний ефект, адже країни будуть партнерами, а не конкурентами, а також загальний ефект – приріст ВВП на 1,4% щорічно». Версія для друку