X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
24 вересн¤ 2020 3:47
15.12.2010

Підсумком інтеграційних процесів на Євразійському континенті стане спільна стратегія економічного розвитку, – С. Глазьєв

Процедура прийняття рішень у Митному союзі є набагато демократичнішою, ніж у ЄС. Про загрозу економічному суверенітету держави ми маємо говорити саме у другому випадку, - таку думку висловив Відповідальний Секретар Комісії Митного союзу, співголова Російсько-Українського форму Сергій Глазьєв під час Міжнародної конференції «Митний союз – Україна: перспективи, ризики і можливості», яка проходить 14-15 грудня у Києві в межах Українсько-Російського форуму.

Він нагадав, що, зокрема, для рішень Єврокомісії позиція національної держави вторинна. Рішення Комісії Митного союзу потребують для ухвалення дві третини голосів, але практично вони ухвалюються одноголосно. Більш того - рішення приймаються за ініціативою сторін, тобто керівництва країн, що входять до Митного союзу. Ці ініціативи попередньо розглядаються Комітетом з регулювання торгівельних норм – на голосування виноситься вже узгоджена позиція. «Держави добровільно делегують певні повноваження наднаціональному органу – Комісії Митного союзу. Ніхто не почувається ущемленим», - підкреслив пан Глазьєв. Він також розповів про подальші інтеграційні перспективи на євразійському континенті. З 1 січня 2012 року почне повноцінно функціонувати ЄЕП. Це означає створення спільного ринку товарів, послуг, капіталу та праці. Проте, зазначив пан Глазьєв, створити єдиний ринок замало - потрібно ставити спільні цілі й реалізовувати єдину стратегію економічного розвитку. Отже, наступними кроками має стати створення Євразійського економічного союзу, який функціонуватиме на засадах спільної економічної стратегії, та спільного гуманітарного простору. Версія для друку