X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
24 вересн¤ 2020 4:52
20.12.2010

Бійки у Верховній Раді породжує безкарність депутатів

«Останні події в українському парламенті викликають серйозну стурбованість. Авторитет законодавчого органу влади, й без того дуже низький, опущений далеко нижче плінтуса. Після цього говорити, що Верховна Рада об’єднує політичну еліту країни, взагалі не приходиться», - так виконавчий секретар «Українського форуму», екс-голова парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони Георгій Крючков прокоментував бійку народних депутатів від БЮТ і ПР, яка сталася минулого тижня й отримала широкий резонанс у суспільстві.

За словами Георгій Крючкова, причини зіткнення не становлять секрету: «Цілком зрозуміло, що так звана опозиція прагнула не допустити обнародування документів, які підтверджують серйозні зловживання попередньої влади, насамперед – у бюджетній сфері. Це зумовило гостроту протистояння, яке вийшло за всі мислимі й немислимі рамки. Водночас протидіяти подібним намірам, застосовуючи грубі силові прийоми, неприпустимо». Політик вважає, що велика провина за те, що сталося, лежить на керівництві парламенту – не розуміло, чому до логічного кінця не було доведено розслідування попереднього «силового» інциденту. «Безкарність лише заохочує тих, хто не рахується ані з законом, ані з нормами моралі», - зауважив Георгій Крючков. Висловлюючись з приводу можливої реакції президента, політик відзначив: «Президент, мабуть, вперше осудив силові прийоми, проте цього, ймовірно, не достатньо. Голова держави має необхідну вагу, щоби поставити провідну фракцію парламенту у таке становище, коли б вона не принижувалася подібними конфліктами з опозицією». Версія для друку