X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
1 жовтн¤ 2020 8:13
17.01.2011

Союз, створений по принципу «проти», не буде довговічним

Об’єднання чотирьох опозиційних партій є можливим, проте навряд чи воно виявиться життєздатним, - сказав екс-голова парламентського комітету з питань національної безпеки та оборони, виконавчий секретар «Українського форуму» Георгій Крючков, коментуючи можливість створення єдиної партії на основі «Фронту Змін», «Громадянської позиції», Європейської партії України та УРП «Собор».

Політик переконаний: це буде союз «проти», а не «за». Будь-яке об’єднання, засноване на подібному принципі, недовговічне. Крім того, лідери партій, що мають намір об’єднатися, - люди з колосальними амбіціями. Це ще одна причина того, чому не варто говорити про міцність даного конгломерату. Розмірковуючи про тенденції розвитку української партійної системи, Георгій Крючков відзначив: «Ми йдемо до американської системи. Західноєвропейська система має сильну праву і достойну ліву частини. Американська – дві праві партії, які практично не відрізняються. Що стосується України, у нас єдина відмінність – ліва частина партійного спектру сама себе вичерпала з об’єктивних та суб’єктивних причин. Так, Мороз, по суті, поховав колись потужну соціалістичну партію. Сьогодні є незадоволення людей, але немає сили, яка відображала би їхні інтереси. У нашій політиці боротьба розгортатиметься між двома правими силами, а «ліві» вкраплення будуть незначними». Політик вважає, що найближчим часом в Україні не з’являться ідеологічні партії: «Влада пішла на відкат за всіма позиціями, що декларувалися. Тимошенко наразі грає на націоналістичній хвилі. Але як тільки ситуація зміниться, почне виступати проти націоналізму». Версія для друку