X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
15 кв≥тн¤ 2021 8:24
25.01.2011

Співчуваємо рідним і близьким загиблих внаслідок теракту

Щиро співчуваємо рідним і близьким загиблих унаслідок теракту у московському аеропорту «Домодедово». Бажаємо їм стійкості та мужності, а пораненим – скорішого одужання.

Те, що сталося, – велика трагедія для всіх нас, для всього цивілізованого світу. Рішуче засуджуючи будь-які прояви тероризму, релігійної, етнічної, політичної нетерпимості, сподіваємося: заходи, що вживаються, дозволять попередити подібні злочини у майбутньому. Версія для друку