X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
24 вересн¤ 2020 4:51
11.03.2011

Елла Лібанова: «Серйозні, системні реформи неможливі без підтримки суспільства»

Директор Інституту демографії та соціальних досліджень НАНУ Елла Лібанова в ефірі Радіо Свобода заявила, що Україна йде "поки класичним типовим латиноамериканським шляхом. Всі 20 років. Шляхом бідної країни, де є дуже багаті люди ... Подивимося, у кого що вийде. У популістів не вийде точно, тому що це не той шлях, яким можна провести реформи. А уряд, якщо він буде належним чином дбати про соціальні проблеми, то може вийти. Я не кажу, що вийде, але може вийти. Там хоча б надія є ".

Лібанова переконана, "що і влада, і опозиція розуміють, що ми дуже близькі до краю. Може, це змусить схаменутися. От коли будуть представники найвагоміших партій і між собою домовляться, що ми ось ці речі будемо робити, а у всіх інших питаннях будемо дискутувати, тоді може сформуватися підтримка населення. Без цього не можна нічого добитися, коли кожна опозиція доводить тільки те, що кожна влада є поганою". "Серйозні, системні реформи неможливі без підтримки суспільства, або, принаймні, без розуміння суспільством необхідності цих реформ. Повинен бути запит. І суспільство зрозуміє, що краще затягнути пояси на якийсь час і домогтися чогось" , - говорить демограф. На її переконання, "поки ми не змінимо психології в суспільстві, ми не зможемо провести жодних реформ, як би цього не хотіли". "Треба розмовляти з людьми, треба пояснювати, що треба робити, що залежить від кожної людини. Сьогодні мене найбільше турбує те, що переважна більшість людей вважає, що особисто від них нічого не залежить. Те, що від них мало що залежить в суспільному житті, я готова погодитися, але від них багато що залежить в їх власного життя. І ми можемо активізувати ці установки, адже кожна людина хоче, щоб їй жилося добре, щоб її дітям жилося добре. Тому, я думаю, при умови активізації поведінки в цих напрямках і за умови адекватної роз'яснювальної роботи, можна багато досягти ", - заявила Лібанова. Версія для друку