X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
26 вересн¤ 2020 21:44
11.03.2011

Володимир Семиноженко: Якщо ми ризикнемо рухатися власним маршрутом, то отримаємо шанс встигнути на потяг нової економіки

11 березня Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформації України Володимир Семиноженко провів зустріч зі студентами, викладачами і керівництвом Полтавського університету економіки і торгівлі. «Україна стоїть на роздоріжжі. Перед ній відкриті два шляхи. Один – наздоганяючого розвитку, шлях слідування за успішними державами. Інший – ризикований шлях випереджаючого розвитку. Але насправді альтернативи немає, - сказав він у своєму виступі.

- Амбіції нашої країни вже проголошені – до 2020 року увійти до кола передових країн. Якщо ми рухатимемося за іншими, то завжди будемо у хвості. Якщо ми ризикнемо рухатися власним маршрутом, то отримаємо шанс встигнути на потяг нової економіки, заснованої на технологіях найсучаснішого, шостого укладу». Володимир Семиноженко також відзначив, що сьогодні країни, намагаючись вийти із кризи, нарощують власну конкурентоспроможність й, отже, створюють сприятливі умови для розвитку людського потенціалу та розробляють комплексні заходи для підтримки, насамперед, високотехнологічних секторів економіки. Він підкреслив, що пільгові умови кредитування та оподаткування, наприклад, українського ІКТ-бізнесу дозволять Україні впродовж найближчих років увійти до п’ятірки країн, що лідирують у цій галузі. За його словами, надав податкові стимули й, начебто, не дорахувавшись податків, держава зрештою отримає у рази більший прибуток, аніж за сьогоднішніх умов, коли вітчизняний ІКТ-сектор уходить в тінь, а дев’ять із десяти українських програмістів працюють на закордонні компанії. «Наразі багато кажуть про непопулярні реформи, які йдуть у соціальній та економічній сферах. Якщо ми поставимо на інноваційні реформи і саме їх зробимо фундаментом модернізації держави, «непопулярність» інших перетворень просто розчиниться у позитивних ефектах, адже інноваційні реформи – це наразі найкоротший шлях до суспільного добробуту і сучасної економіки», - зазначив Голова Держінформнауки. Версія для друку