X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
26 лютого 2021 20:00
12.03.2011

Завдяки відкриттю інформаційно-розрахунковому центру, полтавчани сплачуватимуть за комунальні послуги за єдиною квитанцією

«Уявити реформу ЖКГ без інформатизації навряд чи можливо», - на цьому акцентував увагу Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформації України Володимир Семиноженко під час прес-конференції «Відкриття інформаційно-розрахункового центру в Полтаві».

Створення інформаційно-розрахункового центру дозволить більш ефективно контролювати рух грошових коштів у сфері ЖКГ. Проект передбачає систематизацію списків пільгових категорій громадян, формування єдиної розрахункової квитанції, оперативне інформування населення про тарифи та заборгованості, а також надання статистичної та управлінської інформації для влади міста і комунальних служб. Нагадаємо, що подібні пілотні проекти також реалізуються у Харкові та Одесі. Після старту проекту ІРЦ полтавчани за всі комунальній послуги сплачуватимуть за єдиною квитанцією у будь-якому з 800 відділень банків міста або через Інтернет. Для жителів міста ці послуги будуть безкоштовними, а банки не братимуть комісії за відповідні операції. «Коли ми говоримо про створення інформаційно-розрахункових центрів, йдеться не просто про автоматизацію процесу, але й про більш глобальні та важливі речі – відновлення довіри суспільства до держави, адже відтепер розрахунки за послуги ЖКГ стають більш прозорими. Люди бачать, куди саме спрямовуються їхні гроші й, отже, більш дисципліновано платять за комунальні послуги», - сказав Володимир Семиноженко. Він також відзначив, що створення ІРЦ є необхідним елементом формування універсальної системи надання електронних послуг населенню, яка працюватиме на основі єдиної картки. Володимир Семиноженко наголосив на тому, що останні півроку уряд цілеспрямовано працює над розбудовою в Україні інформаційного суспільства. У цьому напрямку, за його словами, вже зроблені конкретні кроки – затверджено Концепцію впровадження в Україні електронного урядування, працює Центр електронного урядування та відповідний Інтернет-портал, динамічно реалізується проект «єдиного вікна» надання звітності в електронному вигляді. На думку Голови Держінформнауки, подібні кроки ведуть до підняття зв’язків між всіма суб’єктами, від яких залежить розвиток країни, на принципово новий якісний рівень. «Проекти на кшталт ІРЦ забезпечують невід’ємне право людини – право на цифрову рівність», - підсумував Володимир Семиноженко. Версія для друку