X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
15 кв≥тн¤ 2021 8:54
18.04.2011

Володимир Семиноженко побажав випускникам Харківського університету вічної молодості

16 квітня Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко взяв участь у святкуванні Дня випускника Харківського університету.

Як президент Асоціації випускників, викладачів та друзів Харківського університету ім. Каразіна, він привітав усіх присутніх зі святом. Володимир Семиноженко зауважив, що впродовж десяти років свого існування Асоціація зібрала тисячі нових членів. «Без харків’ян, випускників університету, у країні не обходиться жодне серйозне рішення, жоден великий проект. Незалежно від віку, випускник зажди є молодим. Адже Харківський університет, один із найстарших в Україні, залишається на передовій науки та освіти, є новатором у всьому», - сказав він. Володимир Семиноженко також взяв участь в урочистій церемонії посвячення у почесні члени Асоціації випускників Владики Нікодима та академіків Івана Неклюдова і Анатолія Звгороднього. Версія для друку