X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
15 кв≥тн¤ 2021 9:00
20.04.2011

Розробки молодих українських програмістів не тільки оригінальні, але й недорогі

20 квітня Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко в якості члена журі взяв участь у студентському конкурсі Microsoft Imagine Cup 2011.

Цього року конкурс проводився удев’яте й передбачав велику кількість категорій, за якими змагалися учасники, - від програмування вбудованих систем до цифрової творчості. Обов’язкова умова участі проекту у конкурсі - його спрямованість на розв’язання одного з восьми «Завдань тисячоліття», сформульованих ООН. Отже, журі були презентовані інноваційна система навігації для незрячих людей, інтерфейс, який дозволяє дітям з обмеженими можливостями отримувати інформацію через тактильні відчуття, платформу для прискореного інтелектуального розвитку дошкільнят, портал боротьби з корупцією, створений за принципом соціальної мережі, та багато інших цікавих технологічних рішень. «Незважаючи на те, що тільки декілька з вас отримали призи й поїдуть представляти Україну на всесвітньому фіналі конкурсу у Нью-Йорку, насправді перемогли всі», - сказав Володимир Семиноженко. Він підкреслив, що проекти, які він побачив, є не тільки оригінальними, але й оптимальними з точки зору їхньої вартості, що у подальшому також сприятиме конкурентоспроможності цих розробок. За його словами,сьогодні українські ІТ-спеціалісти є помітними у світі, зокрема, вони працюють у ГРІД-центрі в Європейському центрі ядерних досліджень й дуже високо цінуються науковою спільнотою. Володимир Семиноженко побажав всім учасникам творчих успіхів й запевнив їх у підтримці з боку Держінформнауки. Версія для друку