X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
17 с≥чн¤ 2021 6:05
08.05.2011

Вітаємо з Днем Перемоги!

Пам'ять про подвиг переможців, які звільнили світ від нацизму та доблесно воювали за мирне майбутнє, назавжди залишиться у наших серцях.

Низький уклін ветеранам, робітникам тилу, дітям і сиротам війни – завдяки вам ми можемо сьогодні вчитися і працювати, виховувати дітей і внуків, цінити теперішнє і будувати плани на майбутнє. Ви дуже високою ціною заплатили за нашу сьогоднішню свободу. Ми перед вами у неоплатному боргу. В цей світлий день ми бажаємо всім українцям здоров’я, бадьорості духу, мира, добра і великого щастя. Версія для друку