X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
26 вересн¤ 2020 22:37
20.05.2011

Щиро вітаю всіх з Днем науки!

Наука і інноваційна діяльність у сучасному світі – це не елітарне заняття одиниць, а найпотужніший ресурс економічного росту, підґрунтя соціального добробуту.

Вперше за багато років, завдяки реформам, проголошеним Президентом України, держава готова стимулювати саме інноваційний характер змін в економіці, робити ставку на передові технологічні тренди. Нанотехнології, інформаційні та комунікаційні технології, нові речовини і матеріали, біотехнології, сучасна мікроелектроніка та енергозбереження – кожна з цих сфер може і має перетворитися на «точку зростання» для нашої економіки. Але для того, щоб інноваційні зміни стали для України незворотними, ми маємо вирішити цілу низку давно назрілих проблем. На часі - створення правових, економічних і організаційних умов для активізації дослідницької діяльності у вищих навчальних закладах, оновлення матеріально-технічної бази, налагодження ефективних зв’язків між науково-дослідними установами та виробничими підприємствами, підтримка і розвиток провідних наукових шкіл, просування молодих талановитих кадрів у науці, підвищення соціального статусу науковців. Тільки спираючись на передову науку, можна побудувати динамічну конкурентоспроможну економіку, здатну забезпечувати сталий розвиток країни та добробут кожного громадянина. Глибоко переконаний: вже найближчим часом ця система поглядів стане суспільною ідеологією в Україні. А це, передусім, означатиме, що Україна відбулася як передова держава, якою ми всі пишаємося. Шановні колеги! Дорогі друзі! Зі святом! Бажаю кожному з Вас міцного здоров'я, сил і наснаги, професійної інтуїції і росту, нових відкриттів в ім’я Науки і Української Держави! Версія для друку